Izložba slikarskih radova “Nikad nije kasno”

Mala galerija GISKO

Tijekom mjeseca lipnja, u sklopu projekta Mala galerija GISKO, u Ogranku Industrijska četvrt Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek može se pogledati izložba slikarskih radova Mare Batinić “Nikad nije kasno”.

Mara Batinić , naša je sugrađanka, umirovljenica i već niz godina članica likovne udruge amatera Osijek LIKAR. Velika je zaljubljenica u putovanja, bicikliranje i prirodu  pa je se često može susresti u potrazi za inspiracijom. Na prvoj grupnoj izložbi izlagala je u Gradskoj i sveučilišnoj knjižnici Osijek 2014. godine, a zatim je 2015. godine sudjelovala na grupnoj izložbi kao članica Hrvatskog društva umjetnika Adolf Waldinger.

Izložba “Nikad nije kasno” prva joj je samostalna izložba na kojoj predstavlja niz radova nastalih u tehnici ulje na platnu, akvarel ili pastel. Radovi se mogu pogledati tijekom mjeseca lipnja u radno vrijeme Ogranka uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

Dodatne informacije mogu se dobiti: