Tijekom mjeseca listopada u Ogranku Donji grad Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek može se pogledati izložba slikarskih  radova autorice Sandre Bogdan pod nazivom “Šetnja kroz tajni vrt”. Izložba se održava u sklopu projekta Mala galerija GISKO.

Sandra Bogdan vizualna je umjetnica i pjesnikinja iz Osijeka, bavi se digitalnom umjetnošću, fotografijom i slikarstvom. Rođena je u Osijeku 1964. godine, gdje je završila osnovnu školu i gimnaziju. Samouka je slikarica; slika u apstraktnom stilu, akrilnim bojama na platnu i lesonitu, voli kombinirati apstrakciju i figuraciju.  Apstraktno slikarstvo omogućava joj da odluta u druge dimenzije, duhovne i metafizičke, koristi medij slikanja kako bi zabilježila svoje osobne osjećaje.

Bavi se i digitalnom umjetnošću, u stvaranju digitalnih slika kombinira digitalno slikanje, fotografiju i grafiku. Piše poeziju koju objavljuje u brojnim književnim časopisima, međunarodnim zbornicima i portalima za književnost i kulturu.

Dodatne informacije o izložbi mogu se dobiti na broj telefona: