Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek organizira predavanje dr.sc. Višnje Vekić-Kljaić pod nazivom “Kako pripremiti dijete za školu?” koje će se održati u srijedu, 14. lipnja, s početkom u 17.30 sati u prostoru American Cornera.

Višnja Vekić-Kljaić, poslijedoktorandica Odjela društveno-humanističkih znanosti Sveučilišta u Slavonskom Brodu, obranila je doktorski rad na temu: “Strukturne i sadržajne odrednice kurikuluma ranog odgoja”. Objavljujući članke u stručnim časopisima i predavanjima na znanstvenim i stručnim skupovima pridonijela je razvoju teorije i prakse pedagogije ranog odgoja. Svojim znanstveno-istraživačkim radom i iskustvom dugogodišnjeg rada odgojiteljice u dječjem vrtiću,  kompetentna je svojim predavanjem roditeljima budućih prvoškolaca olakšati veliki korak prijelaza u svijet školaraca.

Dodatne informacije o predavanju mogu se dobiti na broj telefona: