Nema više izgovora. Vrijeme je za promjene! Autor, poznat po holističkom pristupu vježbanju i prehrani, navodi da nijedna restriktivna i selektivna dijeta ne može dugo funkcionirati jer ljudi ne vole da im se nešto brani, smatra da svatko mora naći svoj ritam jedenja koji mu najviše odgovara i pri tome paziti na podrijetlo te hrane, a istodobno ne namećući nijedan način prehrane kao univerzalan. Pobornik je funkcionalnog treninga i smatra kako vježbanje treba biti harmonija uma, tijela i duha. Dođite i poslušajte o knjigama o kojima svi pričaju, knjigama koje razbijaju mitove i laži o prehrani i zdravlju.

Gradska  i sveučilišna knjižnica Osijek, u petak, 14. veljače 2020. godine u s početkom u 18.00 sati organizira predstavljanje knjigâ “Prehrana za koju smo stvoreni” i “Postom do zdravlja i dugovječnosti” autora Dalibora Petrinića, osobnog trenera iz Rijeke. Predstavljanje će se održati u prostoru Studijske čitaonice.