Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek organizira predstavljanje knjige pod nazivom “Kisnut će kišobran” autorice Maje Muškić. Predstavljanje će se održati u srijedu, 23. studenoga 2022. godine s početkom u 18.00 sati u prostoru Austrijske čitaonice Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Maja Muškić rođena je u Osijeku. Objavila je četiri knjige pod naslovom “Sumrak svitanja”, “S druge strane zjenica”, “Đakovo, priča o ljubavi”  i “Kisnut će kišobran”. “Kisnut će kišobran – priča jedne mame” autobiografska je, hrabra, otvorena priča autorice Maje Muškić u suautorstvu s njezinim sinom Stjepanom, 27-godišnjakom s teškoćama u razvoju, koja govori o njihovu 27-godišnjem zajedničkom životnom hodu, započetom Stjepanovim dolaskom na svijet. Knjiga sadrži 13 Majinih priča i 21 kratki dijalog koji će čitatelja provesti kroz put suza i smijeha.

• Posudbeni odjel za odrasle GISKO