sdr

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Hrvatske, u petak, 12. lipnja 2020. godine u vremenu od 09.00 do 10.30 sati organizira  radionicu pod nazivom “”3D printanje, modeliranje i kultura digitalnog stvaralaštva”.
Radionica će se održati u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Radionica je osmišljena kao spoj uvodnog predavanja o tehnologijama 3D printanja i crtanja te radnog dijela na kojem će se polaznici upoznati s 3D printerom.
Osmišljena je kao nastavak na STEM radionice koje se održavaju od 2016. godine, a namijenjena je učenicima osnovnih škola iz Osijeka.

Radionicu će održati Željko Boroš i  Katica Rakovac, voditeljica Službe za informatičku potporu GISKO-a.