Ogranak Industrijska četvrt Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek za svoje korisnike priprema Tečaj pletenja. Tečaj će voditi Petar Pavković , a održavat će se  četvrtkom, počevši od 27. veljače i trajati tijekom pet tjedana., do 26. ožujka 2020. godine u vremenu od 17.00 do 19.00 sati.

Na radionice se mogu prijaviti svi zainteresirani korisnici ili budući korisnici Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek bez obzira na životnu dob ili spol. Prilikom dolaska potrebno je ponijeti igle za pletenje i vunu. Molimo sve zainteresiran da se prijave na tečaj jer broj je polaznika ograničen. Prijavu je potrebno izvršiti osobnim dolaskom ili na broj telefona 031/271-282 u Ogranak Industrijska četvrt, Vinkovačka 66d, Osijek.

Više informacija može se dobiti na broj telefona: